Xiaomi Game Turbo 5.0 Apk Shkarko për Android [Më e fundit]

Xiaomi Game Turbo 5.0 Apk Shkarko për Android [Më e fundit]

Përditësimi i fundit on
4.2/5 - (32 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër Lojë Xiaomi Turbo 5.0
paketë com.miui.securitycentre
Botues Xiaomi Inc.
Kategoria Tools
Version 6.2.7-220520.0.1
Masat 60.05 MB
kërkon Android 5.0 dhe Up
Përditësuar më
Xiaomi Game Turbo 5.0 Apk Shkarko për Android [I fundit] për përdorimin e përditësimit më të fundit të lojës MI turbo me veçori për të përmirësuar performancën e pajisjes.

4.2/5 - (32 vota)

Jemi këtu me një lajm shumë të mirë për përdoruesit e Xiaomi. Xiaomi Game Turbo 5.0 më në fund del për telefonat globalë. Ky përditësim 5.0 ishte shumë i pritur nga përdoruesit, sepse lojtarët ishin shumë të emocionuar për të përmirësuar përsëri përvojat e tyre të lojërave. Ky përditësim me siguri do të kënaqë çdo lojtar.

 1. Çfarë është Xiaomi Game Turbo 5.0 Apk?
 2. Si ta shkarkoni skedarin Apk?
 3. Karakteristikat kryesore të Xiaomi Game Turbo 5.0
 4. FAQs
 5. A është e sigurt të luash lojëra me apk-un e ri Game Turbo 5.0?
 6. A disponohet Xiaomi Game Turbo 5.0 në Google Play Store?
 7. A funksionon ky aplikacion i Sigurisë pajisje me Android të ulët?
 8. A është ky aplikacion Game Turbo pjesë e aplikacioneve të sistemit?
 9. Fjalët përfundimtare

Ky përditësim sjell disa ndryshime vërtet interesante për lojtarët. Shërbimet e mëparshme janë përmirësuar shumë dhe do të ketë disa shërbime të shtuara për t'i shijuar gjithashtu. Për arsye të panjohura, ky përditësim nuk është ende i disponueshëm për pajisjet e versionit beta kinez. Ka shumë më tepër për të ditur rreth aplikacionit.

Çfarë është Xiaomi Game Turbo 5.0 Apk?

Aplikacioni Xiaomi Game Turbo 5.0 është një mjet përforcues i performancës për pajisjet Xiaomi. Ky është një mjet i integruar për pajisjet MI. Qëllimi kryesor i ofrimit të këtij mjeti është që një smartphone të ekzekutojë pa probleme lojërat dhe të përmirësojë përvojën e lojtarëve.

Aplikacioni në fakt po ndihmon lojtarët në përmirësimin e shpejtësisë së lojës së tyre. Lojërat moderne janë bërë shumë profesionale këto ditë. Kjo është arsyeja pse çdo lojtar dëshiron pajisjet më të mira për lojërat e tyre të preferuara video.

Në modën tipike Xiaomi, pajisjet e tyre kanë krijuar një emër për veten e tyre si telefonat më të mirë të lojërave të kohës aktuale. Një nga arsyet janë aplikacionet përforcuese të performancës së telefonave inteligjentë Xiaomi. Përdoruesit mund të zgjedhin të luajnë lojëra të ndryshme pa probleme të bezdisshme me vonesë.

Ka pasur shumë versione të mëparshme të këtij mjeti. Çdo version e ka ndihmuar përdoruesin në përmirësimin e përvojave të kaluara. Ka disa veçori të këtij përditësimi që ishin jashtëzakonisht të pritura. Tani pritja ka mbaruar sepse përditësimi është siç u përmend. Skedari Apk ofrohet në këtë faqe për shkarkim.   

Përmirësoni performancën e pajisjes

Xiaomi Game Turbo 5.0 Apk do të sjellë një veçori mahnitëse të quajtur Monitori i Performancës. Arsyeja themelore për këtë aplikacion është monitorimi i performancës së pajisjes me dhe pa përforcues. FPS është një faktor shumë i rëndësishëm për lojtarët. Kjo do të ndihmojë në monitorimin e shkallës së FPS me dhe pa mjet.

Pasi modaliteti i performancës të jetë aktiv, ai do të fillojë të monitorojë/krahasojë shkallën e FPS, rezolucionin dhe faktorë të tjerë. Tani në mënyrë të ngjashme, përdoruesit duhet të luajnë lojërat e tyre të preferuara pa përforcues. Kjo do të ndihmojë në gjetjen e ndryshimit të saktë midis lojës me një përforcues dhe pa përforcues.

Ndryshuesi i zërit

Xiaomi Game Turbo 5.0 do të ofrojë shumë veçori të tjera si Voice Changer. Veçoria e ndërrimit të zërit të mjetit është shumë argëtuese për t'u përdorur. Në këtë përditësim të ri, lojtarët do të marrin disa zëra të rinj dhe zërat e mëparshëm gjithashtu do të përmirësohen. Tani shakaja me miqtë tuaj do të jetë shumë më e lehtë për shkak të cilësisë së saktë të zërit.

Mjete shtesë

Versioni i ri do të ofrojë shumë veçori të reja. Do të ketë mjete shtesë në lojë si regjistrimi video, pamjet e ekranit, transmetimi i drejtpërdrejtë dhe shumë të tjera. Veçoritë do të jenë të dobishme për përdoruesit që bëjnë përmbajtje për platformat e mediave sociale.

Disa përdorues mund të jenë të hutuar në lidhje me procesin e instalimit të mjetit. Nuk ka nevojë të ngatërrohet. Është një proces jashtëzakonisht i lehtë. Pasi të shkarkohet skedari Apk nga këtu, gjysma e punës është bërë. Nëse keni versionin e mëparshëm, atëherë duke trokitur një herë do t'ju jepet opsioni i përditësimit.

Skanimi i sigurisë

Aplikacioni i ri i sigurisë do të ofrojë shumë cilësime sigurie së bashku me cilësimet e performancës së pajisjes. Ka shumë aplikacione dhe sajte në internet që mund të infektojnë një pajisje. Pra, funksioni i quajtur skanim i sigurisë do t'i lejojë përdoruesit të mbajnë smartfonët e tyre Android të sigurt nga infeksionet.

Përditësimi nuk do të marrë shumë kohë dhe aplikacioni do të jetë gati për t'u përdorur. Tani është koha që të gjithë përdoruesit e MI të përditësojnë mjetin dhe të shijojnë edhe më shumë lojërat. Nëse dikush është duke kërkuar për versionin e mëparshëm të aplikacioneve Android Lojë Turbo Xiaomi Apk Lojë Turbo 4.0.

Si ta shkarkoni skedarin Apk?

Ju lehtë mund të vendosni duart në Xiaomi Game Turbo 5.0 Shkarkoni skedarin përmes faqes sonë. Do të keni shumë butona shkarkimi në artikull dhe këta janë butona shkarkimi me një trokitje të vetme.

Kështu që shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht pasi të prekni një herë dhe fillimi mund të zgjasë disa sekonda ndërsa serveri përgatit Apk-në tuaj.

Instalimi i skedarëve Apk është shumë i lehtë dhe thjesht duhet të aktivizoni instalimet me burime të panjohura nga cilësimet e telefonit tuaj> cilësimet e sigurisë. Pas kësaj merrni Apk nga dosja e shkarkimit dhe filloni magjistarin e instalimit duke trokitur në Apk.

Karakteristikat kryesore të Xiaomi Game Turbo 5.0

 • Skedari Apk do të jetë falas për t'u shkarkuar.
 • Nuk ofron reklama të palëve të treta.
 • Dritare lundruese me ngarkim të menjëhershëm.
 • Loja Monitor i performancës.
 • Zëra të rinj në menynë e ndërruesit të zërit.
 • Krijoni shkurtore të lojës.
 • Merrni pamje nga ekrani dhe regjistroni video.
 • Heshtni të gjitha llojet e njoftimeve dhe telefonatave.
 • Kohëmatësi i lojës dhe më shumë mjete në dritaret lundruese.
 • Lironi hapësirën ruajtëse të menjëhershme.
 • Shumë veçori të tjera të dobishme për të eksploruar…

FAQs

A është e sigurt të luash lojëra me apk-un e ri Game Turbo 5.0?

Luajtja e lojërave me Game Turbo do të jetë e sigurt dhe përvoja e lojës do të optimizohet.

A disponohet Xiaomi Game Turbo 5.0 në Google Play Store?

Përdoruesit nuk mund të hyjnë në Game Turbo 5.0 nga Google Play Store.

A funksionon ky aplikacion i Sigurisë pajisje me Android të ulët?

Ky aplikacion mund të instalohet dhe përdoret pa probleme në çdo pajisje Android.

A është ky aplikacion Game Turbo pjesë e aplikacioneve të sistemit?

Ky mjet është pjesë e aplikacioneve të sistemit vetëm në pajisjet globale Xiaomi (Jo Pajisjet Beta të Kinës).

Fjalët përfundimtare

Versioni më i fundit i shumëpritur Xiaomi Game Turbo 5.0 Android tani është në treg. Përdoruesit e pajisjeve të variantit global do të mund ta shijojnë shërbimin lehtësisht pas instalimit. Siç u përmend më lart, përdoruesit e pajisjes beta të Kinës nuk do të mund ta marrin përditësimin për momentin.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.1
2003 total
5  
4  
3  
2  
1  
Shpërndani lojën Xiaomi Turbo 5.0 Apk Shkarkimi për Android [I fundit]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.2/5 - (32 vota)
4.2/5 (32 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *