Tomotoru Apk v1.0.4 Shkarko falas për Android [Hello Kitty]

Tomotoru Apk v1.0.4 Shkarko falas për Android [Hello Kitty]

Përditësimi i fundit on
4.6/5 - (24 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër Tomotoru
paketë com.cyberstep.sanriocharacter
Botues Cyberstep, Inc.
Kategoria Simulim
Version 1.0.4
Masat 70.38 MB
kërkon Android 4.4 dhe Up
Përditësuar më
Tomotoru Apk v1.0.0 Shkarko për Android Falas për të luajtur lojën hello kitty dhe katër personazhe të tjerë nga Sanrio në pajisjet tuaja Android.

4.6/5 - (24 vota)

Sot jemi këtu me një lojë që do të jetë shumë argëtuese për lojtarët japonezë sepse lidhet me personazhet shumë të famshëm të Sanrios. Loja do të jetë shumë argëtuese dhe përdoruesit do të kenë një kohë të mirë duke luajtur këtë lojë. Quhet Tomotoru dhe kjo është një lojë simuluese.

 1. Përmbledhje e Tomotoru
 2. Karakteristikat kryesore të Tomotoru
 3. Si të Shkarkoni dhe Instaloni Tomotoru Apk?
 4. FAQs
 5. A disponohet Tomotoru Hello Kitty në Google Play Store?
 6. A kërkon kjo lojë Hello Kitty ndonjë blerje premium?
 7. A është e mundur të krijohet një dhomë e mrekullueshme për personazhin?
 8. A është e mundur të krijohen sa më shumë dhoma sipas dëshirës?
 9. A është i sigurt instalimi i skedarit Tomotoru Apk në pajisjet Android?
 10. përfundim

Nëse keni qenë adhurues i karakterit Hello Kitty të prezantuar nga Sanrio, atëherë duhet ta provoni sepse ka pesë personazhe duke përfshirë hello kitty. Koncepti i lojës është shumë i thjeshtë, por shumë argëtues dhe relaksues, sepse ju duhet të krijoni një lidhje me personazhet.

Aventurat e pafundme presin ndërsa lojtarët krijojnë kujtime të bukura. Shkarkoni apk tani dhe shijoni kohën tuaj. Ka një sërë gjërash që mund të bëni në lojë. Duke qenë se kjo është një lojë simuluese, ju duhet të kontrolloni situatën e përgjithshme. Kjo është pikërisht ajo që lojtarët e Sanrio do të dëshironin.

Do të ketë veçori të shumta që mund t'i përdorni pa probleme dhe nuk ofron asnjë lloj blerjeje për veçoritë premium. Ka shumë gjëra për të cilat nuk dini, kështu që lexoni rishikimin e plotë për të ditur më shumë.

Përmbledhje e Tomotoru

Tomotoru Game është një lojë falas për përdoruesit e telefonave dhe tabletave android për t'u shijuar dhe kjo do të jetë një përvojë e plotë e lojrave në internet për lojtarët. Nuk kërkon asnjë lloj regjistrimi, por mund të kërkojë krijimin e një llogarie për regjistrimin e përparimit tuaj. 

Llogaria nuk do të kërkojë shumë informacion dhe informacioni nuk do të përdoret askund publik. Pasi të filloni të luani, do të merrni pesë dhoma për të kaluar kohën dhe do të ketë personazhe të preferuar të adhurueshëm Sanrio në çdo dhomë.

Thjesht duhet të bashkoheni me njërën nga dhomat dhe duhet të krijoni një lidhje të mirë me kotelen dhe personazhet e tjerë të dashur. Ju duhet të menaxhoni hapësirën për kotele dhe duhet ta menaxhoni atë në një mënyrë që kotele të kënaqet duke qëndruar. Ka shumë detyra argëtuese për të bërë për ju.

 Duhet të flasësh me ta dhe të ndërrosh rrobat e personazhit. Ju duhet të menaxhoni kohën për të pesë dhomat. Ju do të lehtësoni të gjithë personazhet dhe mund të klikoni fotot e aktiviteteve tuaja duke përdorur kamerën AR. Të gjitha fotot mund të shfaqen dhe ju lehtë mund të zgjidhni çfarëdo fotografie që ju pëlqen.

Ju mund t'i ndani lehtësisht fotot tuaja të preferuara në dorezat e mediave tuaja sociale. Mund të hapni një kafene ose të menaxhoni një ngjarje të madhe për kotele. Të gjitha aktivitetet që bëni do të regjistrohen në kamerën AR. Kamera AR u jep jetë fotove që mund të ndahen me miq të shkëlqyer.

Do të argëtoheni shumë sepse kjo lojë ka shumë gjëra të reja për të ofruar. Ndonjëherë njerëzit mërziten duke bërë të njëjtën gjë përsëri dhe përsëri, por rasti është ndryshe. Do të keni mundësi të shihni tema ose artikuj të rinj pas çdo përditësimi.

Provoni edhe këtë Lojë

Kafshë që kalojnë në Kampin e Xhepit APK

Karakteristikat kryesore të Tomotoru

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur.
 • Vlerësuar sidomos për fëmijët.
 • Koncepti i thjeshtë i lojës.
 • Luaj me personazhet e tu të preferuar të Sanrio.
 • Lehtë për të luajtur.
 • Shumë ngjarje argëtuese për fansat e kotele.
 • Bëhuni menaxher i dhomës për dhomën e personazhit.
 • Kontrolle të qetë.
 • Versioni i fundit.
 • Asnjë reklamë.
 • Pesë kotele të ndryshme me mister të madh.

Ka shumë më tepër veçori të veçanta që mund të shijoni në këtë lojë.

Si të Shkarkoni dhe Instaloni Tomotoru Apk?

Ju lehtë mund të shkarkoni Apk nga lidhjet e dhëna në artikull. Shkarkimi juaj do të bëhet automatikisht pasi të shtypni një herë në butonin e shkarkimit. Duhet të jeni të durueshëm për disa sekonda pasi të keni përgjuar, sepse në atë kohë serveri po përgatit skedarin tuaj për shkarkim.

Ky është një aplikacion i palës së tretë dhe siç do ta dinin shumë prej jush që duhet të jepni akses për instalim nga burime të panjohura nga cilësimet e telefonit tuaj. Tani, gjeni Apk-në e shkarkuar në menaxherin e skedarëve. Prekni në Apk dhe kur fillon magjistari i instalimit, trokitni lehtë mbi butonin Instalo.

FAQs

A disponohet Tomotoru Hello Kitty në Google Play Store?

Loja Hello Kitty Happy life ofrohet në Google Play Store.

A kërkon kjo lojë Hello Kitty ndonjë blerje premium?

Do të ketë blerje opsionale në lojë për lojtarët.

A është e mundur të krijohet një dhomë e mrekullueshme për personazhin?

Do të ketë një mundësi për të krijuar një dhomë të bukur për personazhin.

A është e mundur të krijohen sa më shumë dhoma sipas dëshirës?

Ka dhoma të mëvonshme gati për t'u blerë nëse dikush dëshiron të shtojë më shumë dhoma.

A është i sigurt instalimi i skedarit Tomotoru Apk në pajisjet Android?

Skedarët Apk janë të sigurt për t'u instaluar në çdo pajisje Android.

përfundim

Ne jemi përpjekur të mbulojmë të gjitha aspektet e lojës dhe shpresojmë që kjo t'ju ketë ndihmuar. Nëse keni pyetje në lidhje me të, atëherë thjesht mund të kontaktoni zhvilluesin. Nëse nuk keni ndonjë problem, atëherë thjesht shkoni për shkarkimin Tomotoru.

Nëse rishikimi ju ka ndihmuar, atëherë mund ta vlerësoni në pesë yje. Ndani faqen e internetit me të tjerët gjithashtu.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.6
680 total
5  
4  
3  
2  
1  
Shpërndani Tomotoru Apk v1.0.4 Shkarko falas për Android [Hello Kitty]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.6/5 - (24 vota)
4.6/5 (24 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *