Social Dummy Apk për Android Shkarkim falas [Postime të rreme]

Social Dummy Apk për Android Shkarkim falas [Postime të rreme]

Përditësimi i fundit on
4.3/5 - (6 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër Bedel social
paketë com.chartreux.twitter_style_memo
Botues Ashley Richards
Kategoria Argëtim
Version 5.4.0
Masat 40.74 MB
kërkon Android 5.0 dhe Up
Përditësuar më
Social Dummy Apk për Android Shkarkim falas për krijimin e postimeve të rreme në media sociale, mesazhe direkte, profile të rreme dhe më shumë për të luajtur shaka argëtuese.

4.3/5 - (6 vota)

Platformat e mediave sociale përdoren në të gjithë botën. Ka shumë arsye pse njerëzit përdorin aplikacione sociale. Arsyeja më e zakonshme është argëtimi për shumicën e përdoruesve. Sot po ofrojmë një aplikacion të quajtur Bedel social. Ky aplikacion do ta bëjë shumë më argëtues përdorimin e mediave sociale.

 1. Çfarë është Social Dummy Apk?
 2. Si ta shkarkoni skedarin Apk?
 3. Karakteristikat kryesore të Social Dummy
 4. FAQs
 5. A është e sigurt të instalosh Social Dummy Apk?
 6. A kërkon ky aplikacion ndonjë tarifë premium për të krijuar skenarë të rremë?
 7. A është e detyrueshme krijimi i një llogarie në këtë platformë?
 8. A disponohet ky aplikacion Social Dummy në Google Play Store?
 9. A është e mundur të krijohen postime në Twitter?
 10. Fjalët përfundimtare

Kjo platformë do t'i ndihmojë njerëzit të bëjnë shaka me miqtë e tyre. Përdorimi është jashtëzakonisht i thjeshtë dhe me siguri të gjithë do të kalojnë një kohë të mirë. Karakteristikat e këtij aplikacioni janë shumë të spikatura dhe plotësisht të lira për t'u përdorur. Nuk do të kërkojë asnjë lloj blerjeje premium brenda aplikacionit për veçori të shtuara si aplikacionet e tjera.

Çfarë është Social Dummy Apk?

Aplikacioni Social Dummy është një aplikacion argëtues për përdoruesit e Android. Bëhet fjalë për të luajtur shaka me miqtë tuaj dhe skenarë sipas dëshirës. Do të jetë shumë e lehtë për të filluar sepse nuk do të kërkojë asnjë regjistrim llogarie. Ndërfaqja kryesore është drejtpërdrejt e aksesueshme për të gjithë këtu.

Shumica e aplikacioneve të shakave funksionojnë vetëm nga një platformë sociale. Aplikacionet e shakave janë kryesisht të destinuara për Instagram, por aplikacioni i sotëm është shumë i ndryshëm. Kjo platformë ka aftësinë për të krijuar postime dhe shumë më tepër për llogari të shumta të mediave sociale. Punon pa probleme për Instagram, Facebook, Twitter dhe më shumë.

Përdorimi është shumë i thjeshtë dhe i menjëhershëm. Për të filluar menjëherë, përdoruesi duhet të fillojë duke zgjedhur platformën. Nëse dikush dëshiron të krijojë postime të rreme në mediat sociale për Insta ose ndonjë platformë tjetër sociale. Pasi të zgjidhet platforma, hapi tjetër këtu është të zgjidhni nëse po krijoni një postim, mesazh ose koment.

Tallja me miqtë tuaj me biseda të rreme me siguri do të jetë shumë argëtuese. Aplikacioni do t'ju ndihmojë në krijimin e mesazheve për çdo aplikacion. Struktura e mesazhit do t'i ngjajë plotësisht zgjedhjes së një aplikacioni social. Nuk do të ketë ndonjë ndryshim midis strukturës së bisedës së rreme dhe asaj origjinale.     

Tani përpilimi i një mesazhi do të jetë shumë i lehtë dhe i menjëhershëm. Aplikacioni do t'ju lejojë të shkruani mesazhin për të dyja palët. Kur kontrolloni bisedat nga të dyja anët, atëherë krijoni diçka vërtet qesharake. Pasi të keni mbaruar me kompozimin, mund t'i ndani pamjet e ekranit drejtpërdrejt me miqtë tuaj nga brenda mjetit.

Përveç bisedave të rreme, do të ketë opsionin e krijimit të postimeve. Struktura e postimeve do t'i ngjajë gjithashtu. Ekzistojnë një sërë aktivitetesh që përdoruesit duhet të kryejnë këtu. Ekziston një mundësi për të krijuar komente të rreme në postime. Kjo do t'ju lejojë të krijoni me lehtësi një afat kohor të postimeve të rreme.

Tani, përpara se dikush të emocionohet për përdorimin e aplikacionit, duhet të dini diçka të rëndësishme. Kjo platformë në internet Social Dummy është menduar vetëm për qëllime argëtimi. Nuk duhet të përdoret për qëllime të paligjshme. Zhvilluesit nuk do të marrin asnjë përgjegjësi për përdorim të paligjshëm.

Versioni i mëparshëm kishte disa probleme UX dhe UI. Zhvilluesit ofruan rregullime të ndryshme UI në këtë kohë. Përdoruesit do të marrin madhësi fikse të zgjedhësve, postime të fiksuara, ekran fiks, tekst të fiksuar të parë, komente fikse të anashkalimit, hapësira të fiksuara të mëdha dhe do të ketë përmirësime të mëdha UX.

Shpresojmë se do të ketë disa rregullime në përditësimet e ardhshme të aplikacionit. Zhvilluesit janë të prirur për të përmirësuar përvojën e përdoruesit. Do të ketë shumë veçori falas për t'u shijuar, si dhe premium.

Lexuesit duhet të kenë parasysh gjithashtu se ne nuk jemi zhvilluesit e këtij aplikacioni. Ne thjesht po ndajmë një lidhje për të shkarkuar skedarin Apk. Nëse kjo nuk është një zgjedhje e shkëlqyer për ju, atëherë ne mund të ofrojmë disa sugjerime të ngjashme si p.sh Insta Pro 2   Funsta Apk.

Si ta shkarkoni skedarin Apk?

Përdoruesit mund të shkarkojnë Social Dummy Apk nuk është i disponueshëm në Google Play Store, por mund ta shkarkoni lehtësisht nga faqja jonë. Thjesht duhet të shtypni një herë në butonin e shkarkimit dhe ka shumë butona të dhënë në artikull.

Shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht pas kësaj. Duhet të jeni të durueshëm për 10 sekonda sepse procesorit të shkarkimit i duhet kaq shumë kohë normalisht për të përgatitur skedarin për shkarkim.

Pas shkarkimit të Apk, duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë të instalimit. Ju duhet të shkoni te Cilësimet e Telefonit tuaj> Cilësimet e sigurisë dhe të lejoni hyrjen për instalim nga burime të panjohura. Pas kësaj, lokalizoni skedarin e shkarkuar dhe trokitni lehtë mbi të. Tani thjesht ndiqni udhëzimet e magjistarit.

Karakteristikat kryesore të Social Dummy

 • Skedari Apk është falas për tu shkarkuar.
 • Nuk do të kërkojë ndonjë blerje shtesë.
 • Ndërfaqja e përdoruesit e ngarkimit të menjëhershëm.
 • Regjistrimi i llogarisë nuk është i detyrueshëm.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë.
 • Krijoni profile të rreme për të njëjtin përdorues në platforma të shumta.
 • Krijoni postime dhe komente të rreme për të gjitha kontaktet tuaja të përdoruesve.
 • Hartoni mesazhe të drejtpërdrejta të rreme për të dyja palët.
 • Struktura e mesazheve dhe e postimeve do të jetë e njëjtë.
 • Krijo një afat kohor të tërë.
 • Butoni rregulloi pamundësinë e përdoruesve për të eksportuar pamjet e ekranit dhe rregullime të tjera të gabimeve.
 • Aplikacioni funksionon pa probleme në pajisjet me Android të ulët.
 • Shumë më tepër

FAQs

A është e sigurt të instalosh Social Dummy Apk?

Skedari Apk do të jetë i sigurt për t'u instaluar në pajisjet Android.

A kërkon ky aplikacion ndonjë tarifë premium për të krijuar skenarë të rremë?

Do të ketë disa blerje opsionale brenda aplikacionit për përdoruesit.

A është e detyrueshme krijimi i një llogarie në këtë platformë?

Nuk është e detyrueshme krijimi i një llogarie në këtë platformë.

A disponohet ky aplikacion Social Dummy në Google Play Store?

Po, ky aplikacion i skenarëve të rremë është i disponueshëm në Google Play Store.

A është e mundur të krijohen postime në Twitter?

Përdoruesit mund të krijojnë lehtësisht postime dhe mesazhe private në Twitter.

Fjalët përfundimtare

Social Dummy Android është një aplikacion i mahnitshëm për Android. Tani ju kënaqeni duke bërë shaka me miqtë tuaj duke përdorur këtë mjet të versionit të fundit. Do të ketë më shumë veçori për t'u shijuar në përditësimet e ardhshme të aplikacionit.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

3.6
3910 total
5  
4  
3  
2  
1  
Ndani Social Dummy Apk për Android Shkarkim falas [Postime të rreme]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.3/5 - (6 vota)
4.3/5 (6 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *