Osu Droid Apk Shkarko për Android Falas

Osu Droid Apk Shkarko për Android Falas

Përditësimi i fundit on
4.1/5 - (7 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër Osu Droid
paketë ru.nsu.ccfit.zuev.osuplus
Botues Zuev
Kategoria Muzikë
Version 1.6.8 (122507)
Masat 21.80 MB
kërkon Android 4.1 dhe Up
Përditësuar më
Osu Droid Apk Shkarko për Android Falas për të luajtur lojën krejtësisht të re të aksionit Rhythm për Android.

4.1/5 - (7 vota)

Lojtarët e interesuar në lojërat me ritëm do të kenë diçka argëtuese sot. Tani kjo lojë është shumë e ndryshme nga të gjitha lojërat e tjera që kemi ndarë në të kaluarën. Do të jetë shumë më e vështirë dhe e ndërlikuar për të luajtur. Pra, kjo lojë do të jetë një sfidë e madhe për lojtarët. Ajo quhet Osu Droid Apk për përdoruesit e Android.

 1. Çfarë është Osu Droid Apk?
 2. Si të Shkarkoni APK? 
 3. Karakteristikat kryesore të Osu Droid Apk
 4. FAQs
 5. A është Osu Droid Apk i pajtueshëm me telefonat inteligjentë Android të nivelit të ulët?
 6. A disponohet në Google Play Store për përdoruesit e telefonave Android?
 7. A është e sigurt të instaloni skedarët Apk të ndarë në këtë faqe interneti?
 8. A është e mundur të luash me miqtë në internet në Osu Droid Apk?
 9. A ofron kjo lojë një tabelë udhëheqëse globale?
 10. Fjalët përfundimtare

Ka shumë veçori që lojtarët do të mund të përjetojnë këtu. Siç u përmend, do të jetë shumë më e vështirë se të gjitha lojërat e tjera që keni luajtur. Arsyeja pas kësaj është se zhvilluesit kanë përdorur një tjetër këtë herë. Ritmet që përdoruesit duhet të ndjekin do të jenë gjithashtu të vështira.

Çfarë është Osu Droid Apk?

Osu Droid Apk është një platformë lojrash në internet për përdoruesit e pajisjeve Android. Kjo lojë do të ofrojë argëtim dhe sfida të pafundme për lojtarët. Anëtarësimi në lojë është vërtet i thjeshtë dhe nuk do të ketë probleme për t'u bashkuar. Nuk ka nevojë të kaloni nëpër asnjë lloj regjistrimi të duhur të llogarisë.

Nuk ka pagesa në lojë për lojtarët që duhet të ndjekin. Mund të ketë disa pagesa brenda aplikacionit të ofruara në përditësimet e ardhshme. Por blerja e ndonjë prej këtyre blerjeve nuk është aspak e detyrueshme. Loja mund të shijohet pa pasur nevojë të blini veçoritë premium. Përdoruesit nuk do të ndiejnë kurrë nevojën për të shpenzuar para.

Kjo lojë do të jetë vërtet e thjeshtë për të filluar dhe mësuar. Por të jesh i mirë në të do të duhet pak kohë për t'u praktikuar. Do të ketë mënyra të shumta ku lojtarët mund të bashkohen dhe të luajnë. Tani të gjitha mënyrat e lojës do të zhbllokohen si parazgjedhje. Do të ketë shumë nivele që përdoruesit duhet të kalojnë dhe të përparojnë më lart.

Lojë Osu Droid do të testojë reflekset e lojtarëve. Do të ketë rrathë, topa rrëshqitës dhe më shumë në ekran që lojtarët supozohet të ndjekin. Lojtarit i kërkohet të prekë rrathët në butonat e dhënë në ekran sipas ritmit. Lojtari duhet të jetë i shpejtë sepse butonat vazhdojnë të ndryshojnë.

Detyra e lojtarit është të ndjekë të gjithë butonat në kohë dhe të marrë tonin e duhur. Nëse lojtarët janë në gjendje t'i ndjekin këngët siç duhet, ata marrin pikë dhe mungesa e tonit të këngës do të japë pikë negative. Nëse tonet humbasin disa herë, atëherë ka shumë pak shanse që lojtarët të arrijnë në nivelin tjetër.

Tani kontrollet Osu Droid Android do të jenë vërtet të shkëlqyera. Përgjigja ndaj butonave do të jetë vërtet e shpejtë dhe e menjëhershme. Nuk do të ketë probleme me kontrollet për përdoruesin. Do të ofrohen shumë cilësime të tjera për lojtarët e tjerë. Këto cilësime do të ndihmojnë për të bërë ndryshime të shumta.

Do të ketë shumë tone për të përjetuar nivel pas niveli për lojtarët. Ata që janë në muzikë dhe lojëra duhet patjetër ta provojnë këtë. Ne gjithashtu mund të sugjerojmë disa lojëra të tjera të ngjashme për lojtarët si Nata e së Premtes Funkin Apk Incredibox Apk.

Si të Shkarkoni APK? 

Skedari i shkarkimit Osu Droid Apk është i disponueshëm falas këtu në faqen tonë. Lidhjet e shkarkimit janë plotësisht të sigurta për t'u përdorur dhe vetë aplikacioni po funksionon mirë. Për të filluar procesin e shkarkimit, duhet të shkoni te ndonjë nga butonat e shkarkimit të disponueshëm në artikull dhe thjesht trokitni një herë mbi të.

Shkarkimi do të bëhet automatikisht pas një trokitjeje të vetme, megjithatë ju duhet të prisni disa sekonda sepse serveri përgatit skedarin tuaj për shkarkim në atë kohë. Konfigurimi minimal që kërkohet për të ekzekutuar këtë lojë është 4.1.

Për të instaluar skedarin Apk, duhet të shkoni te cilësimet e telefonit tuaj> cilësimet e sigurisë dhe të lejoni instalimet nga burime të panjohura. Tani duhet të shkoni te menaxheri i skedarëve dhe të gjeni apk. Thjesht duhet të trokisni mbi të dhe të fillojë kërkesa juaj e instalimit.

Karakteristikat kryesore të Osu Droid Apk

 • Falas për të shkarkuar dhe përdorur.
 • Asnjë pagesë premium.
 • Krijimi i llogarisë nuk kërkohet.
 • Ndërfaqe e thjeshtë e përdoruesit.
 • Kontrolle të qetë.
 • Grafika argëtuese.
 • Modalitete të shumëfishta loje.
 • Përparoni në nivelet më të larta.
 • Luaj me miqtë e huaj nëpërmjet serverit discord.
 • Regjistroni video lojërash për mediat sociale.
 • Ngarkimi i menjëhershëm.
 • Tonet argëtuese të rrahjeve.
 • Shumë më tepër…

FAQs

A është Osu Droid Apk i pajtueshëm me telefonat inteligjentë Android të nivelit të ulët?

Kjo lojë do të funksionojë pa probleme në pajisjet Android të nivelit të ulët.

A disponohet në Google Play Store për përdoruesit e telefonave Android?

Kjo lojë është krijuar për PC shumë kohë më parë, por ende nuk është lëshuar në Play Store për Android.

A është e sigurt të instaloni skedarët Apk të ndarë në këtë faqe interneti?

Skedarët Apk të ndarë në këtë faqe interneti janë të sigurt për t'u instaluar në çdo pajisje Android.

A është e mundur të luash me miqtë në internet në Osu Droid Apk?

Siç u përmend në përshkrim, lojtarët mund të luajnë me miqtë.

A ofron kjo lojë një tabelë udhëheqëse globale?

Ekziston një tabelë globale drejtuese ku lojtarët mund të konkurrojnë.

Fjalët përfundimtare

Versioni i fundit i Osu Droid Apk po ofron argëtim dhe argëtim të pafund për lojtarët. Përdoruesit e interesuar mund të shkarkojnë lehtësisht skedarin apk nga lidhjet e përbashkëta poshtë dhe në krye të faqes.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.4
179 total
5  
4  
3  
2  
1  
Ndani shkarkimin Osu Droid Apk për Android falas
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.1/5 - (7 vota)
4.1/5 (7 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *