Lorazalora Mobile Legends Apk Shkarko për Android 2023

Lorazalora Mobile Legends Apk Shkarko për Android 2023

Përditësimi i fundit on
4.6/5 - (30 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër lorazalora
paketë com.dts.freefireth
Botues Lorza Lora
Kategoria Tools
Version 1.47.0
Masat 119 MB
kërkon Android 4.4 dhe Up
Përditësuar më
Lorazalora Mobile Legends Apk Shkarkimi për Android Falas për të shtuar skin premium dhe hake ESP në lojën tuaj Mobile Legend Bang Bang.

4.6/5 - (30 vota)

Dëshiron të marrësh hakun ESP në lojën tënde Mobile Legends? Nëse e bëni këtë, atëherë ne jemi këtu me një aplikacion që do t'ju japë përvojën më të mirë të hakimit të ESP. Ky është një mjet hakerimi për ML që po ju ofron hakime lojërash dhe gjithashtu lëkura premium falas. Mjeti quhet Legjendat Lorazalora Mobile.

 1. Përmbledhje e Legjendave Lorazalora Mobile
 2. Karakteristikat kryesore të Lorazalora Mobile Legends
 3. Si të shkarkoni Lorazalora Mobile Legends?
 4. FAQs
 5. A është e sigurt për t'u përdorur kjo meny e Mobile Legends Bang Bang Mod?
 6. A disponohet ky mjet hakerimi në Google Play Store?
 7. A është i sigurt instalimi i skedarit Lorazalora Mods MLBB Apk?
 8. A ofron ky mjet i ri ndonjë veçori premium?
 9. A ofron Lorazalora Mod MLBB barazimin e menusë Drone View?
 10. përfundim

Ka shumë lojtarë që dinë qartë për hakimet e ESP sepse është një fjalë shumë e përdorur në komunitetin e lojrave. Për ata lojtarë që nuk dinë për këtë, ne do të ndajmë informacion me ta këtu. Është një mjet i shkëlqyeshëm për lojën më të luajtur në kategorinë MOBA.

Tani në përgjithësi ESP qëndron për perceptimin jashtëshqisor dhe këto janë në thelb një grup i disa aftësive shtesë të fuqishme që lojtarët normalë nuk i kanë. Loja Lorazalora Mobile Legends po ju ofron këto aftësi dhe së bashku me ato aftësi, ju do të merrni lëkurat premium.

Tani lëkurat premium luajnë një rol të rëndësishëm në lojën MLBB sepse lëkurat premium mund të rrisin aftësinë e lojtarit. Çdo lëkurë ka një fuqi të veçantë në të, por kjo është e disponueshme vetëm pas blerjes së tyre dhe që kushton shumë, ne do të ofrojmë një zgjidhje falas.

Përmbledhje e Legjendave Lorazalora Mobile

Lorazalora Mobile Legends Apk po ju ofron hakimin për ML dhe ju do të kënaqeni duke injektuar lëkurën. Është shumë e thjeshtë dhe nuk keni nevojë të kaloni nëpër ndonjë procedurë shtesë si regjistrimi ose krijimi i një llogarie. Mund të hyni drejtpërdrejt në ndërfaqen kryesore dhe aty do të gjeni kategori të shumta.

Pasi të keni hyrë në ndërfaqen kryesore, do të shihni të gjitha opsionet e disponueshme dhe do t'i keni nga kudo që dëshironi. Hakimi ESP do t'ju ofrojë pozicionin e kundërshtarëve tuaj në hartën e radarit. Ju do të jeni në gjendje të dini se ku kanë shkuar ata bazuar në një teori në hartën e dhënë.

Duhet të aktivizoni ose çaktivizoni hakimin me dorë. Do të merrni një ikonë të vogël të menysë së modës në ekran dhe duhet të prekni ikonën për të filluar ose mbyllur menunë. Mund të aktivizoni ose çaktivizoni lehtësisht opsione të shumta ndërsa jeni në lojë.

Ndërfaqja e këtij Injektori është shumë e thjeshtë për t'u përdorur dhe përdoruesit nuk do të përballen me asnjë problem në përdorimin e tij. Mund ta tërhiqni dhe lëshoni ikonën kudo që dëshironi dhe ta vendosni kudo në ekran. Legjendat celulare Lorazalora Mod po ju ofrojnë opsione të shumta për të kontrolluar lojën.

Ju vetëm duhet të rregulloni opsionet sipas nevojës tuaj. Tani kontrollet do të jenë shumë të buta dhe të përgjegjshme. Hakimi nuk do të shtojë asnjë efekt në grafikën e lojës dhe ju do të shijoni të njëjtën cilësi për sa i përket grafikës.

Ky aplikacion injektori Lorazalora Mobile Legends do të ofrojë shumë pajisje mbrojtëse nga loja origjinale për lojtarët. Zyrtarisht lojtarët duhet t'i zhbllokojnë të gjitha këto artikuj përmes tarifave premium. Ky mjet do të ofrojë artikuj të shumtë pa një kosto premium. Këtu është një listë e disa artikujve që ofrohen.

çizme

 • Këpucë Magjike.
 • Çizme të forta.
 • Çizme të shpejta.
 • Këpucë Demon.
 • Çizme misterioze.
 • Çizme të shpejta.

forca të blinduara

 • Brezi i Bubullimave.
 • Helmeta mbrojtëse.
 • Shkopi i Mbretëreshës së Akullit.
 • Shpata e gjahtarit të demonëve.
 • Helmeta e mallkuar.
 • Kristal i Shenjtë.
 • Hunter Strike.
 • Stafi i Artë.
 • Krahët e gjakut.

Do të kënaqeni duke përdorur lëkurat epike premium ML dhe ka mashtrime të shumta për lëkurat për një personazh të vetëm. Mund të zhbllokoni lehtësisht të gjitha lëkurat e disponueshme dhe nuk do të ketë asnjë lloj kufizimi. Zhbllokoni të gjitha lëkurat e legjendave celulare apk është mjeti më i fundit modal për Ml në internet aktualisht.

Më shumë hak në ML

FKC ML

IMLS 2020

Karakteristikat kryesore të Lorazalora Mobile Legends

Lojtarët do të shijojnë veçoritë e mëposhtme ndërsa fillojnë të luajnë këtë version mod. Të gjitha këto funksione do të jenë të disponueshme pa pasur nevojë të shpenzoni para.

 • Falas për përdorim dhe Shkarkim
 • Ndërfaqe e thjeshtë miqësore për përdoruesit.
 • Injeksion i lehtë i hakimeve në këtë version mod.
 • Kostume Premium.
 • Pritja Radar-ESP.
 • Merrni ilaçin magjik falas dhe forca të blinduara të Twilight.
 • Merrni të gjitha armët paraprake.
 • Pa reklama
 • Peshë e lehtë.
 • Mobile miqësore.
 • Shumë veçori më të mahnitshme për të eksploruar…

Si të shkarkoni Lorazalora Mobile Legends?

Ju mund ta shkarkoni Lorazalora Mobile Legends Apk nga faqja jonë e internetit shumë lehtë. Thjesht duhet të shkoni te lidhja direkte e shkarkimit dhe t'i prekni një herë. Shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht pas 10 sekondash dhe ju duhet të jeni të duruar për aq kohë.

Nëse keni shkarkuar Apk nga këtu, atëherë duhet të shkoni te cilësimet e telefonit tuaj> cilësimet e sigurisë dhe të aktivizoni instalimin e burimeve të panjohura. Tani gjeni skedarin Apk në menaxherin tuaj të skedarëve dhe trokitni lehtë mbi të. Procesi i instalimit do të fillojë menjëherë.

FAQs

A është e sigurt për t'u përdorur kjo meny e Mobile Legends Bang Bang Mod?

Menyja Mod nuk është zyrtare, kështu që do të ketë një rrezik të pezullimit të llogarisë së Lojërave.

A disponohet ky mjet hakerimi në Google Play Store?

Google Play Store nuk lejon mjete hakerimi të palëve të treta si ky.

A është i sigurt instalimi i skedarit Lorazalora Mods MLBB Apk?

Ne kemi ndarë skedarë të pastër Apk, të cilët do të jenë të sigurt për t'u instaluar në pajisjet Android.

A ofron ky mjet i ri ndonjë veçori premium?

Të gjitha veçoritë dhe artikujt premium do të jenë të disponueshme falas në këtë version të ri.

A ofron Lorazalora Mod MLBB barazimin e menusë Drone View?

Lojtarët do të gjejnë një pamje me dron në menunë e ikonave lundruese.

përfundim

Ky është mjeti më i mirë që do të merrni për të shtuar privilegje shtesë në lojën tuaj ML dhe do t'ju ndihmojë të merrni kostumet premium për karakterin tuaj. Shkarkoni versionin më të fundit të Lorazalora Mobile Legends dhe kënaquni duke luajtur.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.6
20000 total
5  
4  
3  
2  
1  
Ndani shkarkimin Lorazalora Mobile Legends Apk për Android 2023
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.6/5 - (30 vota)
4.6/5 (30 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *