Shkarkimi i iPogo Apk falas për Android [Pokemon Spoofing]

Shkarkimi i iPogo Apk falas për Android [Pokemon Spoofing]

Përditësimi i fundit on
3.9/5 - (30 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër iPogo
paketë com.nianticlabs.pokemongo
Botues Laboratori Niantic
Kategoria veprim
Version 0.261.0
Masat 138.77 MB
kërkon Android 6.0 e lart
Përditësuar më
Shkarkimi i iPogo Apk falas për Android [Pokemon Spoofing] për të shijuar lojën e Pokemon Go kudo në pajisjet tuaja Android me veçori të reja.

3.9/5 - (30 vota)

A jeni një lojtar i Pokémon Go? Nëse jeni, atëherë duhet të keni hasur probleme duke dalë për ta luajtur. Këtu është një opsion shumë interesant për të gjithë lojtarët. iPogo Apk do të ndihmojë lojtarin të shijojë lojën pa pasur nevojë të shkojë askund. Kjo me siguri do të jetë e këndshme për lojtarët që ta dëgjojnë.

 1. Çfarë është iPogo Apk?
 2. Si të shkarkoni skedarin iPogo Apk?
 3. Karakteristikat kryesore të iPogo Apk
 4. FAQs
 5. A është shkarkimi falas i skedarëve iPogo Apk?
 6. A disponohet ky version i modifikuar në Google Play Store?
 7. A është ky version i lidhur me masterin zyrtar të pokemonit?
 8. A ka ndonjë tarifë premium për të luajtur lojën Pokemon Go?
 9. A funksionon ky iPogo Pokemon Go në një pajisje Android të nivelit të ulët?
 10. Fjalët përfundimtare

Ky mjet online do të jetë shumë i dobishëm për lojtarët. Do të ketë një sërë veçorish për t'u përdorur menjëherë pas instalimit. Tani, ky nuk është një aplikacion i zakonshëm mod sepse do të ofrojë më shumë sesa veçori të shtuara. Me siguri shumë lojtarë të Pokémon do të jenë të interesuar të përdorin këtë aplikacion.

Çfarë është iPogo Apk?

iPogo Apk është një aplikacion që lojtarët Pokémon të shijojnë veçori shtesë. Këtu ofrohen opsione të shumta, të cilat mund të përdoren plotësisht pa kosto. Edhe pse ofron gjithashtu disa veçori që kërkojnë që përdoruesit të paguajnë një çmim premium.

Lojtarët do të marrin informacion në lidhje me veçoritë falas dhe ato premium. Ka pasur situata ku lojtarët pionierë kanë lënë të luajnë për shkak të kërkesave të tepruara të primit. Tani, ky aplikacion i mahnitshëm do të ndryshojë gjërat për lojtarët.

Gjëja e parë që përdoruesit duhet të dinë për këtë lojë Mod është se ajo mund të luhet kudo në çdo kohë. Lojtarët ekzistues do ta dinin se kjo është lojë e realitetit të shtuar. Lojtarëve u kërkohet të lëvizin dhe të kryejnë aktivitete të ndryshme fizike për të luajtur. Ky proces është i ethshëm për shumë njerëz.

Mënyra më e zakonshme për të ndaluar lëvizjen për të luajtur është përdorimi i një spoofer GPS si iPogo Spoofing. Ky aplikacion do të kryejë të gjitha detyrat automatikisht. Do të ketë veçori të ndryshme që lojtarët të shijojnë gjithashtu. Ne do të rendisim disa nga veçoritë falas të disponueshme këtu.

teleport

Kjo me siguri do të jetë një veçori shumë e dobishme. Ata që janë të interesuar të marrin pjesë në beteja do të kenë mundësinë e teleportimit në çdo vend të botës. Lojtari do të ketë një shans për t'u bërë pjesë e bastisjeve në iPogo Spoofing Game.

Ecje automatike

Veçoria Auto Walk me siguri do të jetë një lehtësim për shumë lojtarë. Tani nuk ka nevojë të ecësh për të eksploruar vendet. Personazhi në lojë do të ecë automatikisht dhe gjithashtu do të jetë në gjendje të kryejë shumë detyra të tjera si kapja e personazheve të fuqishëm anime me aplikacionin iPogo.

Komuniteti interaktiv

Siç u përmend në fillim, ky aplikacion është më shumë se thjesht një mod. Ai do të ofrojë një kanal mosmarrëveshjeje ku lojtarët do të kenë mundësinë të bëhen pjesë e komunitetit global. Do të ketë një mundësi për të ndarë mendimet dhe më pas për të marrë reagime pozitive.

Do të ketë një listë të gjatë të primeve edhe në këtë iPogo Apk për Android. Nëse dikush është i interesuar të shijojë veçoritë pro, do të ketë një kërkesë të thjeshtë blerjeje një herë. Edhe pse nuk ka asnjë kërkesë të detyrueshme për blerjen e shërbimeve premium.

Loja mund të shijohet në maksimum me shërbimet falas. Lojtarët gjithashtu duhet të kenë parasysh se ky aplikacion nuk bën asnjë ndryshim në ndërfaqen dhe aspektet e tjera të lojës. Adhuruesit e Pokémon mund të shijojnë aplikacione të tjera të ngjashme të modifikuara si Wecatch Pokemon Go Le të shkojmë Pikachu Apk.

Si të shkarkoni skedarin iPogo Apk?

Ju mund të merrni skedarin iPogo Download nga faqja jonë. Thjesht duhet të trokitni një herë në lidhjet e shkarkimit të aplikacionit dhe shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht pas kësaj. Duhet të jeni të durueshëm për 5 deri në 10 sekonda sepse serverit zakonisht i merr kaq shumë kohë për të përgatitur skedarin tuaj.

Për të instaluar skedarin iPogo Apk, duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë. Duhet të shkoni te cilësimet e telefonit tuaj> cilësimet e sigurisë dhe të lejoni instalimet nga burime të panjohura të instalojnë aplikacione nga burime të palëve të treta.

Tani thjesht shkoni te menaxheri i skedarëve dhe gjeni skedarin. Pasi të prekni skedarin Apk të shkarkuar, magjistari juaj i instalimit do të fillojë dhe ju duhet të ndiqni opsionet e magjistarit.

Karakteristikat kryesore të iPogo Apk

Të gjitha veçoritë e këtij versioni të ri të pokemonit ndahen më poshtë. Ka shumë veçori të veçanta që lojtarët duhet të eksplorojnë në këtë version të ri.

 • Shkarkimi i skedarit Apk është pa pagesë.
 • Ai përmban blerje opsionale premium që mund të bëhen.
 • Ndërfaqja e përdoruesit ngarkohet menjëherë për të shijuar lojën e qetë.
 • Është e mundur të teleportosh kudo në botë.
 • Ekziston një veçori e ecjes automatike dhe një veçori e kapjes automatike të shpejtë.
 • Kapërceni animacionin dhe përforcuesin e pjelljes.
 • Bëhuni trajneri më i mirë i Pokemonit në hartë.
 • Ngrijeni Pokemon nëse dëshironi dhe gjuajtje të përmirësuar.
 • Kur trokitni lehtë mbi ekran, do të mund të filloni nisjen përpara.
 • Një klikim është gjithçka që duhet për të fshirë artikujt në çantën tuaj.
 • Merrni pjesë lehtësisht në beteja dhe bastisje dhe bëhuni pjesë e aksionit.
 • Ai nuk shfaq asnjë reklamë në aplikacionin e tij.
 • Shumë veçori pro brenda modalitetit të ndihmës së këtij lojtari për të eksploruar.

FAQs

A është shkarkimi falas i skedarëve iPogo Apk?

Skedari Apk do të jetë falas për t'u shkarkuar nga kjo faqe interneti.

A disponohet ky version i modifikuar në Google Play Store?

Kjo lojë mod nuk disponohet në Google Play. Loja origjinale është në dispozicion atje.

Ky version i modalitetit të funksionimit është shumë i ngjashëm me trainerin zyrtar të Pokemon.

A ka ndonjë tarifë premium për të luajtur lojën Pokemon Go?

Luajtja e lojës Pokemon Go është plotësisht falas si zakonisht.

A funksionon ky iPogo Pokemon Go në një pajisje Android të nivelit të ulët?

Ky version i automatizuar do të funksionojë pa probleme në një pajisje celulare të nivelit të ulët.

Fjalët përfundimtare

iPogo Apk tani është i disponueshëm për fansat për ta shkarkuar dhe përdorur. Skedari i versionit më të fundit Apk mund të shkarkohet menjëherë nga lidhja e ndarë më poshtë.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.3
1788 total
5  
4  
3  
2  
1  
Ndani shkarkimin e iPogo Apk falas për Android [Pokemon Spoofing]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

3.9/5 - (30 vota)
3.9/5 (30 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *