Shkarko Hyper Front Lite Apk për Android [Versioni Lite]

Shkarko Hyper Front Lite Apk për Android [Versioni Lite]

Përditësimi i fundit on
4.7/5 - (4 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër Hyper Front Lite
paketë com.battlefun.c1game.naslim
Botues Ntes Games
Kategoria veprim
Version 1.7.1
Masat 826 MB
kërkon Android 5.0 dhe Up
Përditësuar më
Hyper Front Lite Apk për Android Shkarkoni për të luajtur pa probleme versionin më të fundit lite të Hyper Front në telefonat tuaj inteligjentë me nivele të ulëta Android.

4.7/5 - (4 vota)

Hyper Front është një lojë shumë e famshme 5v5 për lojtarët Android. Është një lojë me cilësi shumë të lartë dhe mund të luhet vetëm në pajisje të nivelit të lartë. Por tani zhvilluesit kanë zgjedhur ta bëjnë atë të aksesueshme për të gjithë. Ketu eshte Hyper Front Lite të cilat mund të luhen në pajisje të nivelit të ulët me veçoritë më të mira.

 1. Çfarë është Hyper Front Lite Apk?
 2. Si ta shkarkoni skedarin Apk?
 3. Karakteristikat kryesore të Hyper Front Lite
 4. FAQs
 5. A ofron ky version lite lëkurat e armëve epike falas?
 6. A disponohet ky version lite në Google Play Store?
 7. A kërkon ky version lite një pajisje Android të nivelit të lartë për t'u ekzekutuar?
 8. Fjalët përfundimtare

Versioni standard i lojës ishte shumë i famshëm në të gjithë globin. Por versioni standard kërkonte shumë hapësirë ​​të lirë në ruajtjen e pajisjes. Cilësia e grafikës ishte mjaft e lartë dhe kjo është arsyeja pse telefonat me specifika të larta mund ta përdornin vetëm atë. Tani, ky version lite do të ofrojë të njëjtën përvojë në një paketë më të lehtë.

Çfarë është Hyper Front Lite Apk?

Hyper Front Lite Game ofron përvojë intensive të konkurrencës PVP për lojtarët Android. Kjo lojë do të ofrojë shumë funksione për lojtarët. Ky është një lojë epike e betejës taktike me revole të parë 5v5. Një nga veçoritë më interesante është se loja është vendosur në një botë fantastiko-shkencore në të ardhmen.

Ky version i lehtë i kësaj Battle Game do të ofrojë të njëjtën përvojë. Vetëm këtë herë skedari i lojës do të kërkojë më pak hapësirë ​​të lirë në pajisjen tuaj. Gjithashtu, pajisjet me RAM të ulët do të mund ta ekzekutojnë atë. Është e qartë se cilësia e grafikës do të jetë më e ulët se versioni standard por nuk do të ketë shumë dallime.

Lojë Mënyrat

Kjo do të jetë një përvojë shumë emocionuese për bashkuesit e rinj. Do të ketë gjashtë mënyra të ndryshme për t'u bashkuar me lojtarët. Çdo mënyrë do të sjellë një grup të ndryshëm sfidash për lojtarët.

Modalitetet e ofruara janë "Kërkimi dhe Shkatërrimi", modaliteti "Vetëm me armë", "Modaliteti i ekipit", "Deathmatch", "VS BOT", "SnD i shpejtë" dhe "Rasa e Armëve". Ka mënyra më emocionuese për lojtarët profesionistë si Turneu Sfida, Konkurrojnë me miqtë në internet.

Harta të shumta

Një veçori tjetër shumë emocionuese është se të gjitha këto mënyra mund të luhen në harta të ndryshme. Kjo paketë Hyper Front Lite do të ofrojë 5 harta të ndryshme për lojtarët. Hartat e paraqitura në këtë version janë Oborri, një fushë akulli në Arktik, një qytet i stilit të Amerikës së Jugut, Një qytet i vjetër bregdetar dhe Kulla e re e Shkretëtirës. 

Aftësitë e Heroit

Ka personazhe të ndryshëm heronj me aftësi dhe aftësi shumë unike. Lojtarët duhet të zgjedhin luftëtarët e tyre sipas stilit të tyre të lojës. Fuqitë e personazheve janë shumë unike. Një nga personazhet ka aftësi skautuese për të Klonuar, Teleportuar dhe Shrouding.

Ky hero i ri skauting do të ndihmojë shokët e skuadrës në daljen dhe në situata të ndryshme. Lojtarët mund të planifikojnë dhe të formojnë strategji për të sulmuar sipas situatës përpara. Ka shumë më tepër aftësi për të eksploruar.

Gama e gjerë e armëve dhe pajisjeve taktike

Armët në këtë lojë janë duken shumë realiste. Krijuesit kanë veçori të më shumë se 20 armëve të zjarrit të llojeve të ndryshme këtu. Do të ketë SMG, Riffles, Melee, Granades, Shotguns dhe shumë më tepër. Shkalla e dëmtimit të çdo arme do të jetë e ndryshme dhe këto armë mund të përmirësohen gjithashtu.

Aftësitë e heroit ndihmojnë në sjelljen e eksitimit dhe më shumë mundësi në lojë. Çdo adhurues i gjuajtësve taktikë do ta pëlqejë këtë përvojë të re emocionuese beteje. Ka të shtëna intensive dhe beteja emocionuese ku lojtarët do të përballen me një sfidë të vazhdueshme nga kundërshtarët.

Madhësia e plotë e Hyper Front Lite është më pak se 1 GB. Tani, lojtarët me pajisje të nivelit të ulët mund të shijojnë lojëra intensive në pajisjet e tyre. Ju duhet të shkarkoni skedarin e lojës nga lidhjet e ofruara më poshtë. Lojtarët gjithashtu mund të provojnë më shumë lojëra aksioni si p.sh Voice Online Apk Apk Breakout Arena.

Si ta shkarkoni skedarin Apk?

Do të merrni shkarkimin Hyper Front Lite nga faqja jonë dhe thjesht duhet të prekni një herë në butonin Shkarko. Shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht pas kësaj, sepse ne kemi ofruar butonat e shkarkimit me një trokitje të vetme dhe ka lidhje të shumta shkarkimi të dhëna në artikull për lehtësinë tuaj.

Duhet të jeni të durueshëm për disa sekonda sepse procesori kërkon kohë për të përgatitur skedarin tuaj. Nëse ka ndonjë gabim gjatë shkarkimit të skedarit, mund t'i ndani gabimet në seksionin e komenteve. Ne do të ofrojmë një zgjidhje të menjëhershme për problemet tuaja.

Për instalimin e skedarit Apk, duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë. Ju duhet të shkoni te cilësimet e telefonit tuaj> cilësimet e sigurisë dhe të lejoni instalime nga burime të panjohura. Pas kësaj, lokalizoni skedarin e shkarkuar dhe trokitni lehtë mbi të. Magjistari juaj do të fillojë dhe duhet të ndiqni thjesht opsionet e instaluesit.

Karakteristikat kryesore të Hyper Front Lite

 • Skedari i lojës është falas për t'u shkarkuar.
 • Ai përmban blerje opsionale në lojë.
 • Grafika me cilësi të lartë me përmirësim të rezolucionit.
 • Kontrollet janë shumë të përgjegjshme dhe të rregullueshme.
 • Përdorni aftësitë unike të heroit ktheni shanset në favorin tuaj.
 • Nuk ka asnjë lloj reklame të palëve të treta.
 • Lojtarët do të kenë një veçori të ruajtjes së tërthortë të llogarisë.
 • Ka gjashtë mënyra të ndryshme për t'u bashkuar dhe luajtur.
 • Zhvilluesit kanë paraqitur 5 harta të ndryshme.
 • Ka një gamë të gjerë armësh dhe vendosje taktike.
 • Merrni pjesë në ngjarje në internet dhe fitoni pikë ngjarjesh.
 • Çdo personazh ka lloje të ndryshme aftësish dhe fuqi unike.
 • Shumë veçori të tjera për të eksploruar pasi lojtarët të bashkohen me Hyper Front…

FAQs

A ofron ky version lite lëkurat e armëve epike falas?

Do të ketë një shans për të fituar shpërblime ekskluzive dhe lëkura armësh.

A disponohet ky version lite në Google Play Store?

Ky Hyper Front Lite është i disponueshëm në Google Play Store.

A kërkon ky version lite një pajisje Android të nivelit të lartë për t'u ekzekutuar?

Lojtarët do të shijojnë një përvojë të qetë në lojë në pajisjet celulare të nivelit të ulët.

Fjalët përfundimtare

Tani është koha për të marrë Hyper Front Lite Android të sapo lëshuar për telefonin tuaj. Lojtarët tani nuk duhet të shqetësohen për hapësirën e tepërt të lirë dhe kërkesat e larta për RAM. Loja do të funksionojë pa asnjë lloj gabimi në pajisjet Android.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

3.9
31k total
5  
4  
3  
2  
1  
Shkarkimi i Hyper Front Lite Apk për Android [Versioni Lite]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.7/5 - (4 vota)
4.8/5 (4 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *