Filmapik Apk Pa pagesë 2022 Shkarko për Android v9.8 [Përditësim]

Filmapik Apk Pa pagesë 2022 Shkarko për Android v9.8 [Përditësim]

Përditësimi i fundit on
4.7/5 - (15 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër Filmapik
paketë filmapik.apk
Botues Filmapik Apk
Kategoria Argëtim
Version v9.8
Masat 9.54 MB
kërkon Android 4.1 dhe Up
Përditësuar më
Filmapik Apk Shkarkim falas për Android për të parë filmat, seritë, dramat koreane dhe më shumë pa pasur nevojë të blini një abonim premium.

4.7/5 - (15 vota)

Shikimi i filmave ose serialeve në pajisjet Android është shumë i zakonshëm këto ditë, sepse njerëzit nuk kanë shumë kohë për t'u ulur dhe për të parë në TV ose në një teatër. Të gjithë janë aq të zënë me punët e tyre të përditshme, saqë nuk mund të menaxhojnë kohën për të shijuar pak. Ne jemi me Filmapik Apk dhe është një aplikacion argëtues falas.

 1. Përmbledhje e Filmapik Apk
 2. Karakteristikat kryesore të Filmapik Apk
 3. Si të Shkarkoni Filmapik Apk?
 4. FAQs
 5. A është falas shkarkimi i skedarit Filmapik Apk?
 6. A ka ndonjë blerje premium për të parë filma dhe shfaqje falas?
 7. A përmban Filmapik Apk titra dhe dublim?
 8. A është e mundur të shkarkohen filma nga aplikacioni Filmapik?
 9. A disponohet kjo në Google Play Store?
 10. përfundim

Kjo është një platformë e transmetimit të videove në internet ku mund të shikoni një numër filmash, seriale, drama koreane dhe shumë më tepër përmbajtje falas. është plotësisht falas për t'u përdorur dhe nuk kërkon asnjë lloj blerjeje për të hyrë në veçoritë premium.

Thjesht duhet ta shkarkoni dhe të shijoni kohën duke e përdorur atë. Do të transmetohet me cilësi të lartë për të gjitha videot dhe serveri është shumë i përgjegjshëm. Ju nuk do të përballeni me asnjë lloj bufferimi ose çështje të tjera.

Ky është një aplikacion jashtëzakonisht i popullarizuar në internet për të parë filmat më të fundit. Serveri i përdorur për këtë aplikacion është i nivelit të lartë dhe nuk do të prishet nëse ngarkesa është e lartë. Do të përjetoni transmetim të qetë dhe pa tampon. Për të ditur më shumë rreth kësaj platforme, qëndroni me ne.

Përmbledhje e Filmapik Apk

Filmapik Apk është një platformë falas për përdoruesit e telefonave Android ku ata kanë akses në mijëra filma dhe seriale falas. Nuk kërkon regjistrim të krijimit të llogarisë, ju mund të shikoni përmbajtjen pa atë. Ka shumë veçori që ofron dhe ju duhet t'i eksploroni të gjitha me kalimin e kohës.

Ky rishikim do t'ju ndihmojë gjithashtu të eksploroni ato më të dobishmet. Kjo platformë po ofron një ndërfaqe shumë të thjeshtë miqësore për përdoruesit. Gjithçka këtu është e kategorizuar sipas llojit ose zhanrit të saj. Ekziston një opsion i llogarisë së regjistrimit/hyrjes pa reklama.

Do të gjeni kategori të tilla si filma në Box office, përditësime të dramës dhe më shumë. Thjesht duhet të zgjidhni atë që dëshironi. Shumica e ndërfaqes së këtij aplikacioni Filmi është në anglisht dhe disa tituj janë shkruar në indonezisht.

Skeda e zhanreve

Nëse dëshironi të kërkoni filma në mënyrë specifike, atëherë do t'ju nevojiten skedat e zhanrit, sepse duke përdorur ato skeda, do të jeni në gjendje të gjeni filma të zhanrit tuaj të preferuar. Ka shumë zhanre në dispozicion për ju që të zgjidhni midis si Aksion, Aventurë, Romancë, Sci-Fi, Horror dhe Dokumentar.

Filtri i vendit

Ju gjithashtu mund të kërkoni për përmbajtje nga vende të veçanta në këtë aplikacion të mrekullueshëm. Ekziston një listë e filmave që mund të zgjidhni si Franca, India, Gjermania, Japonia, Kanadaja, Zelanda e Re, SHBA-ja dhe Spanja, dhe ka shumë vende të tjera në dispozicion.

Nëse jeni adhurues i Bollywood-it, atëherë mund të përdorni opsionin India dhe do të merrni orë të pafundme përmbajtjeje. Ekziston një skedë specifike për të gjetur shfaqje televizive me cilësi të lartë në këtë aplikacion të mahnitshëm. Ata që pëlqejnë transmetimin e filmave me cilësi kinemaje HD, mund ta provojnë këtë skedë.

Filmapik For Android është një platformë falas siç thashë dhe zhvilluesit nuk mund t'i mirëmbajnë serverët derisa të marrin një fitim monetar. Tani për të fituar para, ata thjesht bëjnë reklama. Shumë prej jush do të mendonin se reklamat do të shkatërrojnë përvojën tuaj, por kjo nuk është e saktë.

Ka, por nuk do të shqetësoheni sepse nuk do të ketë reklama pop-up gjatë transmetimit. Kjo është një mundësi vërtet e mirë për adhuruesit e filmave dhe serialeve, sepse ata mund të shijojnë përmbajtje të pafundme të zhanreve të shumta dhe madje edhe të vendeve. Pra, kjo është një mundësi e artë dhe mos e humbisni.

Provoni gjithashtu këto aplikacione transmetimi

Filmi Javan

Filmymeet Apk

Karakteristikat kryesore të Filmapik Apk

 • Falas për përdorim dhe shkarkim.
 • Mbështet transmetimin me cilësi HD të një koleksioni të madh.
 • Përmbajtja e përditësuar me mbështetje të shumë gjuhëve.
 • Një ndërfaqe e thjeshtë përdoruesi për të gjetur përmbajtjen e dëshiruar.
 • Filtro filma nga vende, zhanre të ndryshme dhe më shumë.
 • Seri e plotë dhe përmbajtje e dubluar.
 • Kontrollet prindërore bllokojnë përmbajtjen e destinuar vetëm për të rriturit.
 • Servera të nivelit të lartë.
 • Reklama më pak të bezdisshme.
 • Biblioteka e gjerë përditësohet rregullisht.
 • Mbështet qasjen në Fire TV dhe Chrome-cast.
 • Vlerësimet e IMDB.
 • Shumë më tepër…  

Si të Shkarkoni Filmapik Apk?

Thjesht duhet të shtypni një herë në butonin e shkarkimit të Filmapik Apk dhe lidhja direkte e shkarkimit është dhënë në artikull. Shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht pas kësaj. Duhet të jeni të durueshëm për 10 sekonda sepse procesori i shkarkimit merr kaq shumë kohë normalisht për të përgatitur skedarin për shkarkim.

Pas shkarkimit të Apk, duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë instalimi. Duhet të shkoni te cilësimet e telefonit tuaj> cilësimet e sigurisë dhe t'i jepni akses instalimit nga burime të panjohura. Pas kësaj, gjeni skedarin e shkarkuar dhe trokitni lehtë mbi të. Tani thjesht ndiqni udhëzimet e instaluesit.

FAQs

A është falas shkarkimi i skedarit Filmapik Apk?

Skedarët Apk do të jenë plotësisht falas për t'u shkarkuar nga kjo faqe interneti.

A ka ndonjë blerje premium për të parë filma dhe shfaqje falas?

Shërbimet e këtij aplikacioni argëtues në internet do të jenë pa pagesë.

A përmban Filmapik Apk titra dhe dublim?

Do të ketë një seksion specifik për shikuesit për të parë filma me titra.

A është e mundur të shkarkohen filma nga aplikacioni Filmapik?

Përmbajtja Filmapik apk mund të shkarkohet pa një kosto premium.

A disponohet kjo në Google Play Store?

Ky aplikacion falas nuk disponohet në Google Play.

përfundim

Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për të parë filmat dhe seritë e internetit më të fundit dhe më të famshëm pa kosto. Shkarko Filmapik Apk tani me vetëm disa prekje dhe shijoje sa herë të kesh kohë të lirë. Ky është versioni më i fundit, kështu që nuk ka nevojë të kërkoni për arkivat e aplikacioneve të tjera.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.6
6890 total
5  
4  
3  
2  
1  
Shpërndani Filmapik Apk Pa pagesë 2022 Shkarko për Android v9.8 [Përditësim]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.7/5 - (15 vota)
4.7/5 (15 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *