Dizipal Apk shkarko falas për Android [Seri 2023]

Dizipal Apk shkarko falas për Android [Seri 2023]

Përditësimi i fundit on
4.8/5 - (21 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër DiziPAL
paketë app.dizipal24.com
Botues Dizipal24
Kategoria Argëtim
Version 0.23
Masat 9.25 MB
kërkon Android 4.4 dhe Up
Përditësuar më
Dizipal Apk Shkarkim Falas për Android për të parë filma dhe seriale ueb falas në Dublim turk dhe titra falas në pajisjet tuaja.

4.8/5 - (21 vota)

Të gjithëve u pëlqen argëtimi falas kur bëhet fjalë për platformat e filmave në internet. Ne kemi një numër aplikacionesh në internet që po ju ofrojnë përmbajtje premium, por blerja e planit të abonimit premium thjesht nuk është e mundur për të gjithë përdoruesit e telefonit celular. Kështu që sot jemi këtu me një aplikacion të njohur si Dizipal Apk.

 1. Çfarë është Dizipal Apk?
 2. Si të Shkarkoni APK?
 3. Karakteristikat kryesore të Dizipal Apk
 4. FAQs
 5. A është falas shkarkimi i skedarit Dizipal Apk?
 6. A funksionon ky aplikacion falas në pajisjet Android të nivelit të ulët?
 7. A disponohet ky aplikacion i filmave dhe serialeve televizive në Google Play Store?
 8. A ofron ky aplikacion ndonjë përmbajtje për të rritur?
 9. A kërkon kjo Dizipal Apk ndonjë tarifë premium?
 10. Fjalët përfundimtare

A nuk do të ishte mirë nëse një aplikacion është menduar posaçërisht për ju? Tani nëse jeni përdorues turk dhe e kuptoni gjuhën, atëherë ky aplikacion është bërë vetëm për ju.

Kjo platformë ka përmbajtje vetëm për përdoruesit turq dhe përdoruesit nga rajone të tjera nuk do të mund të shijojnë përmbajtjen e disponueshme këtu. Më shumë gjuhë për të parë filma do të shtohen në përditësimet e ardhshme. Informacione të mëtejshme jepen në seksionet vijuese.

Çfarë është Dizipal Apk?

Dizipal Apk është një platformë argëtuese falas për përdoruesit e Android. Ai ofron veçori vetëm për përdoruesit turq, sepse gjuha e parazgjedhur e përdorur është turqishtja dhe përmbajtja gjithashtu dublohet dhe titrohet në gjuhën amtare.

Ky aplikacion filmi ju ofron një sërë veçorish dhe këto janë plotësisht falas për t'u përdorur dhe nuk ka blerje brenda aplikacionit. Nëse jeni duke kërkuar për një platformë që ju ofron filma dhe seriale ueb origjinale turke.

Nëse jeni duke kërkuar për përmbajtje të dubluar nga industri të tjera filmash, atëherë jeni në vendin e duhur. Këtu do të gjeni filmat dhe serialet e ndryshëm më të famshëm dhe në trend. Ka shumë skeda që do t'ju ndihmojnë të gjeni gjithçka në çast.

Tani përmenda se ka përmbajtje për përdoruesit që duan të shikojnë filma nga industri të tjera. Këto janë Netflix dhe BluTV, dhe shikuesit mund të fillojnë të shikojnë në çdo kohë. Një gjë që duhet të dini është se platformat e përmendura janë plotësisht të paguara.

Ata nuk ofrojnë asgjë falas. Ju duhet të kaloni procedurën e blerjes së planeve të abonimit premium në baza mujore ose vjetore. Aplikacioni Dizipal po ju ofron të njëjtën gjë, por nuk po paguan asnjë qindarkë nga ju.

UI i kategorizuar

Paraqitja kategorizohet në seksione dhe skeda të shumta. Nëse kupton turqisht, mund të lundrosh lehtësisht nëpër to. Çdo skedë ju ofron lloje të ndryshme programesh dhe argëtim pa kufi, gjë që është shumë e rrallë këto ditë.

Serverë të nivelit të lartë

Dizi 6 Plus ka serverë jashtëzakonisht të nivelit të lartë dhe këta serverë do t'ju ndihmojnë të vazhdoni videot tuaja pa asnjë lloj bufferimi. Përgjegjshmëria e këtyre serverëve do t'ju ndihmojë gjithashtu në transmetimin e videove edhe kur shpejtësia e internetit është e ngadaltë.

Transmetimi nuk do të shqetësohet, por cilësia e videos mund të komprometohet pak. Përveç kësaj, ju do të merrni një luajtës video të integruar me mjete jashtëzakonisht të dobishme të kontrollit të riprodhimit.

Ju mund të menaxhoni me lehtësi cilësime të shumta si ndryshimi manual i cilësisë së videos sipas shpejtësisë tuaj të internetit. Do të merrni cilësime të tjera normale në Dizi6 Plus si kontrollet e volumit, përcjellja e shpejtë dhe shumë të tjera. Nëse keni ardhur këtu në kërkim të një aplikacioni të përdorimit global, atëherë shkoni te Xoee.

Si të Shkarkoni APK?

Skedari i shkarkimit Dizipal Apk është i disponueshëm në faqen tonë dhe thjesht duhet të shtypni një herë në butonin e shkarkimit dhe shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht pas 5 deri në 10 minuta, sepse serveri normalisht merr kaq shumë kohë. Ky aplikacion nuk disponohet në dyqanin zyrtar të Google Apps.

Nëse e keni shkarkuar me sukses skedarin Apk, atëherë procesi i instalimit nuk është aq i gjatë. Ka disa hapa të thjeshtë që duhet të ndiqni, por përpara kësaj, duhet të shkoni te cilësimet e telefonit tuaj.

Tani trokitni lehtë mbi cilësimet e Sigurisë. Nga atje ju duhet të lejoni instalime nga burime të panjohura. Tani mund të vazhdoni me procesin e instalimit manual. Përdoruesit duhet të prekin butonin e instalimit dhe të presin që procesi të përfundojë.

Karakteristikat kryesore të Dizipal Apk

 • Shkarkim falas i aplikacioneve dhe përdorim falas.
 • Vetëm për përdoruesit turq.
 • Ofrohen gjithashtu filma dhe seriale origjinale.
 • Filma të dubluar dhe të titruar nga industri të tjera.
 • Ndërfaqe miqësore e thjeshtë UI dhe Mobile e dizipal24.
 • E pajtueshme me pajisjet e nivelit të ulët Android.
 • Janë të disponueshme reklama të shkurtra nga palët e treta.
 • Buffering për shkak të serverëve të nivelit të lartë.
 • Push njoftime për përditësimet më të fundit.
 • Shumë më tepër…

FAQs

A është falas shkarkimi i skedarit Dizipal Apk?

Skedari Apk është plotësisht falas për t'u shkarkuar.

A funksionon ky aplikacion falas në pajisjet Android të nivelit të ulët?

Ky aplikacion do të funksionojë pa probleme në një pajisje Android të nivelit të ulët.

A disponohet ky aplikacion i filmave dhe serialeve televizive në Google Play Store?

Jo, ky aplikacion nuk ofrohet në Google Play Store.

A ofron ky aplikacion ndonjë përmbajtje për të rritur?

Ekziston një seksion për të rriturit për përdoruesit mbi moshën 18 vjeç.

A kërkon kjo Dizipal Apk ndonjë tarifë premium?

Të gjitha shërbimet dhe veçoritë e këtij aplikacioni janë plotësisht falas.

Fjalët përfundimtare

Nëse jeni përdorues nga Turqia dhe dëshironi të shijoni argëtim falas, atëherë shkarkimi i Dizipal Apk është alternativa më e mirë për ju. Shkarkoni menjëherë nga lidhja e dhënë më poshtë.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.8
20000 total
5  
4  
3  
2  
1  
Ndani shkarkimin falas të Dizipal Apk për Android [Seria 2023]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.8/5 - (21 vota)
4.8/5 (21 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *