AA Phenotype Patcher Apk Shkarko pa pagesë Android [2023 E re]

AA Phenotype Patcher Apk Shkarko pa pagesë Android [2023 E re]

Përditësimi i fundit on
4.8/5 - (5 vota)

Informacione për aplikacionin

Emër Pattern fenotipi AA
paketë pl.eselter.aafenotipepatcher
Botues Eselter
Kategoria Tools
Version 0.85
Masat 1.46 MB
kërkon Android 4.4 dhe Up
Përditësuar më
AA Phenotype Patcher v0.85 Apk Shkarkim Pa pagesë Për Android për të shijuar veçoritë celulare mbi aplikacionin Android Auto dhe për të zhbllokuar aplikacionet Android Auto.

4.8/5 - (5 vota)

Ne jemi këtu me një aplikacion shumë të dobishëm që do t'ju ndihmojë në lidhjen e pajisjeve të transmetimit të makinës me pajisjet tuaja Android. Tani, shumica e njerëzve përdorin pajisjet e transmetimit të makinave në automjetet e tyre dhe pajisja ndihmon për ta bërë përdorimin më të lehtë dhe më të sigurt të telefonit gjatë vozitjes, aplikacioni quhet Pattern fenotipi AA.

 1. Çfarë është AA Phenotype Patcher Apk?
 2. Si ta përdorni aplikacionin?
 3. Si të Shkarkoni APK?
 4. Karakteristikat kryesore të AA Phenotype Patcher
 5. FAQs
 6. A disponohen aplikacione të palëve të treta si ky në Google Play Store?
 7. A funksionon AA Phenotype Patcher në një smartphone të nivelit të ulët Android?
 8. A kërkon ky aplikacion që përdoruesit e telefonit Android të paguajnë një çmim premium?
 9. A është i sigurt instalimi i aplikacioneve si ky?
 10. A është e detyrueshme përdorimi i emulatorëve të njohur Android për këtë mjet?
 11. Fjalët përfundimtare

Ky mjet do të lejojë që aplikacionet e palëve të treta të punojnë në pajisjet e ekranit të makinave dhe Patcher është krijuar që aplikacioni Android Auto të pasqyrojë ekranin e celularit. Kjo do t'ju ndihmojë të përdorni të gjitha veçoritë e një telefoni celular Android dhe ka shumë gjëra që mund të bëhen.

Përdoruesit do të jenë në gjendje të zhbllokojnë të gjitha aplikacionet kryesore në trend për Android Auto. Ka aplikacione të ndryshme që janë të bllokuara për arsye të caktuara. Ka informacione të tjera që do të merrni këtu për versionin e ri të këtij aplikacioni.

Çfarë është AA Phenotype Patcher Apk?

AA Phenotype Patcher Android është një mjet falas për Android auto siç u përmend më lart. Ka disa aplikacione të palëve të treta që janë bllokuar, ky Patcher do t'ju ndihmojë të zhbllokoni ato aplikacione dhe t'i përdorni ato për pasqyrën automatike të Android. Aplikacioni do të dalë shumë i dobishëm për përdoruesit që përballen vazhdimisht me probleme.

Ky aplikacion i mrekullueshëm thjesht do t'i lejojë përdoruesit automatikë të Android të zhbllokojnë aplikacionet e palëve të treta si aplikacioni i transmetimit të makinës dhe ka disa të tjera që mund t'i zhbllokoni. Përdorimi i aplikacionit do të jetë shumë i lehtë sepse ofron disa opsione shumë të thjeshta që mund të kuptohen nga çdo përdorues.

Gjuha e paracaktuar është anglishtja, kështu që mund të përdoret globalisht. Aplikacioni është plotësisht i lirë për t'u përdorur dhe nuk ofron asnjë informacion të blerjeve brenda aplikacionit. Të gjitha aplikacionet Android mund të aktivizohen lehtësisht nga telefonat Android tani.

Thjesht duhet të shkarkoni apk nga lidhja e dhënë dhe të filloni ta përdorni menjëherë. Ai ju ofron një sërë veçorish që ju ndihmojnë në lehtësimin e përdorimit. Thjesht duhet të përdorni opsionet e dhëna dhe nuk do të përballeni me asnjë problem gjatë përdorimit.

Si ta përdorni aplikacionin?

AA Phenotype Patcher No Root nuk do të kërkojë rrënjosjen e pajisjes. Thjesht duhet të filloni duke vendosur në listën e bardhë aplikacionet e paracaktuara të bllokuara. Tani aplikacioni do t'ju tregojë një opsion të Patch dhe ju do të merrni opsionin me tre pika në krye të djathtë të ekranit. Ky opsion do të ketë listën e aplikacioneve të tjera në krye.

Tani ju vetëm duhet të zgjidhni aplikacionin që duhet të zhbllokoni. Pasi të keni zgjedhur aplikacionin, trokitni lehtë mbi butonin patch në menynë kryesore. Pas kësaj, ju do të merrni një opsion të rindezjes së pajisjes dhe pas rindezjes, aplikacioni juaj do të jetë gati për t'u përdorur me Android Auto.

Tani mund të transmetoni lehtësisht çdo gjë nga pajisja juaj Android. Aplikacionet e shkyçura do t'ju ndihmojnë në shikimin e videove nga pajisja juaj dhe gjithashtu ju aksesoni të gjitha aplikacionet. Ju gjithashtu mund t'u përgjigjeni thirrjeve në hyrje dhe mund të bëni shumë më tepër.

Si të Shkarkoni APK?

Skedari AA Phenotype Patcher Apk i aplikacionit është lehtësisht i disponueshëm për shkarkim në faqen tonë. Thjesht duhet të prekni një herë në ndarjen e dhënë të lidhjes së shkarkimit të drejtpërdrejtë dhe ka shumë butona të dhënë në artikull për akses të lehtë të përdoruesit.

Shkarkimi nga lidhjet direkte do të fillojë automatikisht pas 10 sekondash, sepse procesori përgatit skedarin tuaj për shkarkim në atë kohë. Ekziston një proces i thjeshtë që përdoruesit duhet të ndjekin për të instaluar aplikacione të palëve të treta.

Për të instaluar me lehtësi skedarin Apk, së pari duhet të shkoni te cilësimet tuaja të Android dhe të aktivizoni instalimet me burime të panjohura. Pasi të keni dhënë lejen, thjesht duhet të gjeni skedarin e shkarkuar nga menaxheri i skedarëve tuaj të preferuar dhe trokitni lehtë mbi të për të nisur kërkesën e instalimit.

Karakteristikat kryesore të AA Phenotype Patcher

 • Përdorim falas.
 • Shkarko falas.
 • Ndërfaqe e thjeshtë miqësore për përdoruesit.
 • Nuk mbështet reklama të palëve të treta.
 • Nuk ka qasje në rrënjë.
 • Plotësoni listën e aplikacioneve të bllokuara në pajisje.
 • E pajtueshme.
 • Peshë e lehtë.
 • Zë hapësirë ​​në KB.
 • Ofron qasje në cilësimet e zhvilluesit.
 • Shpejtësi më të shpejta shkarkimi për aplikacionet AA.
 • Uebsajti zyrtar i zhvilluesit për pyetjet e përdoruesve.
 • Shumë më tepër…

FAQs

A disponohen aplikacione të palëve të treta si ky në Google Play Store?

Ky aplikacion i palëve të treta nuk disponohet në Dyqanin e Google Play.

A funksionon AA Phenotype Patcher në një smartphone të nivelit të ulët Android?

Ky aplikacion falas do të funksionojë pa probleme në telefonat inteligjentë Android të nivelit të ulët.

A kërkon ky aplikacion që përdoruesit e telefonit Android të paguajnë një çmim premium?

Të gjitha shërbimet e këtij aplikacioni janë plotësisht falas për t'u përdorur për përdoruesit e Android.

A është i sigurt instalimi i aplikacioneve si ky?

Ne kemi ofruar skedarë të pastër Apk këtu, kështu që do të jetë i sigurt për t'u instaluar.

Ky AA Phenotype Patcher mund të përdoret në pajisjet Android pa përdorues një mjet emulator.

Fjalët përfundimtare

Nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion për të zhbllokuar aplikacionet e kyçura për android-auto, atëherë duhet të provoni versionin më të fundit të aplikacionit AA Phenotype Patcher. Ky është një mjet falas që do t'i ndihmojë përdoruesit të shijojnë të gjitha veçoritë e një telefoni celular në pajisjet e pasqyrës së makinës.

Shkarkoni versionin aktual të aplikacionit nga ofrimi i lidhjeve të drejtpërdrejta dhe shijoni përdorimin e tij. Nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion më të dobishëm si ky, atëherë duhet të vazhdoni të vizitoni faqen tonë dhe mos harroni ta ndani atë me miqtë dhe familjen tuaj.

Vlerësoni dhe rishikoni nga Google Play Store

4.6
36544 total
5  
4  
3  
2  
1  
Ndani AA Phenotype Patcher Apk Shkarko pa pagesë Android [2023 E re]
TwitterFacebookGoogle +TamponLinkedInPin ItWhatsapptelegram

Rishikim & Diskutim

4.8/5 - (5 vota)
4.8/5 (5 vota)

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *